Ürünler


  Özel Tasarım Butik Pastalar   

Özel davet ve partileriniz için istediğiniz temaya özgü tasarlanan şeker kaplı ve şeker süslemeli butik pastalardır. Minumum 20 kişilik olarak hazırlanırlar. Çift katlı pastalar en az 30 kişilik olmalıdır. Kare, yuvarlak yada temaya özgü olarak değişik şekillerde hazırlanabilir. Maalesef İstanbul dışından sipariş alınamaz ama istanbul dışındaysanız Şirin Şeyler Atolyesi tarafından adresinize kargolanmış şekerden fügür ve süsleri kendi yaptığınız pastanın üzerine koyabilirsiniz :)
  Özel Tasarım "Glutensiz" Butik Pastalar   


Özel davet ve partileriniz için istediğiniz temaya özgü tasarlanan şeker kaplı ve şeker süslemeli Gluten-free ürünler kullanılarak hazırlanan "glutensiz" butik pastalardır. Minumum 20 kişilik olarak hazırlanırlar. . Özel Tasarım Butik Kurabiyeler   

İstediğiniz adet,  tema ve renklere göre tasarlanan kurabiyelerdir. Davetlerinizde misafirlerinize ikram etmek için sizin evinize yada sevdiklerinize sürpriz yapmak için onların adreslerine kargolanabilir.
Temaları buraya tek tek yazmıyorum. Aklnıza gelebilecek her önemli gün ve temaya özgü kurabiye üretilir.. Mesala kalorifer peteği temalı bir kurabiye bile Şirin Şeyler Atolyesi'i kurabiyesi olabilir  :)
  Özel Tasarım ve Özel Kesim Butik Kurabiyeler   

İstediğiniz boyut, adet,  tema ve renklere göre kurabiye hamuru özel kesilen ve tasarlanan kurabiyelerdir. Özel olarak kesiliyorlar çünkü bazı objelerin kalıpları olmuyor. Ama aklınıza gelen her şeyin kurabiyesi Şirin Şeyler Atölyesi tarafından yapılabilir :)


  Dev Kurabiyeler   

İstediğiniz önemli bir olayı yada sevdiklerinizin hayat hikayesini anlatan dev kurabiyeler. Evlilik yıl dönümleri ve doğum günleri için şirin bir sürpriz olabilir. 
   Haute Couture Gelin - Damat Kurabiyeleri    

İşte bu kurabiyeler evlilik yıl dönümleri için idael bir hediye!!  Fotoğrafını gönderdiğiniz gelinlik,damatlık yada elbiseye bakılarak kopyası yapılan kurabiyelerdir. Ortada ki fotoğrafta ki gelin ve damat kim acaba?
  Bebek  ve Nikah Şekerleri  

Özel olarak süslenmiş sepet, kova yada kavanoz içinde minik kurabiyeler yada tülle süslenmiş badem şeklinde çikolatalar.. Henüz örnekleri aşağıda olmasa da nikah ve düğün için çok farklı ve şirin tasarımlar var aklımda :)  

  Bebek Sepetleri  

İçini çikolata, kurabiye ve hediyelerinizle doldurabileceğiniz özel olarak süslenmiş sepetler. İstediğiniz farklı temalara göre ve farklı boyutlarda tasarlanabilir. Cicili bicili oldukları için çok emek isterler ve sadece Şirin Şeyler Atolyesi'nin Annesi (yani annem) böyle güzel sepetler yapabilir.
  Doğum Günü Partisi Kostüm ve Elbiseleri  

Kişiye özel olarak dikilecek ve dilediğiniz renk ve temaya göre tasarlanabilecek, kostüm, elbise ve tutular.. Fabrikasyon değillerdir. Hepsi  çocuklarınıza özel olarak hazırlanacak bizzat Şirin Şeyler Atölyesi'nin Annesi (yani annem) tarafından dikilecektir...
  Doğum Günü Parti Organizasyonu

Dilediğiniz temaya göre tasarlanabilecek, doğum günü pastası, kurabiyeleri, cupcakeleri,  parti ve kapı süsleridir. Ayrıca arzu edilirse doğum günü fotoğrafçımız Şirin Şeyler Atolyesi'nin Sahibi (yani ben) sizin için güzel kareler çekebilir ve digital ortamda onları size hediye edebilirim. 


Sipariş ve sorularınız için;  sirinseyler@gmail.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz..

Sevgilerimizle....