17 Kasım, 2014

Bıcırık' ın Ayıcık Temalı Hastane Odası ve Yenidoğan Süslemeleri :)

Merhabalar..

Evet.. Görüşmeyeli neler oldu neler :) Benim dünyalar tatlısı yakışıklı bebeğim dünyaya geldi ve hızla büyüyor :) Terzi kendi söküğünü dikemezmiş derler ne kadar doğruymuş! Maalesef oğlumun ziyaretçileri için "Hoş geldin Bebek Kurabiyesi" yapacak fırsatım bir türlü olmadı.. Ama olsun yinede hoş süsler hazırladım :) Piyasada bolca olmasına rağmen kendi süslemelerimi bizzat hazırlamak "Şirin Şeyler Atölyesi" olarak boynumun borcuydu en azından :) Umarım sizlerde beğenirsiniz. 

Bu arada tahmin edileceği üzere bütün boş vaktimi uzun bir süredir (hamileliğim dahil) oğluma ve dinlenmeye ayırıyorum. Bu yüzden bırakın bir şeyler üretmek gelen maillere bile cevap yazamıyorum :(

Küçük not: "Şirin Şeyler Fabrikası" ile isim benzerliğimiz beni hep üzüyorken; sanırım etrafta az görünür olmamdan istifade ne kadar çok "ŞİRİN ŞEYLER ATÖLYESİ" isimli face book yada sosyal medya hesabı açılmış :( Benimle aynı konuları işlemeseler, aynı ürünleri üretmeseler bile bu benim hiç hoşuma gitmiyor:( Web sayfamın linkinden anlaşılacağı üzere Gerçek "ŞİRİN ŞEYLER ATÖLYESİ" benim ve bu ismi ilk ben kullandım! :)

En kısa zamanda Şirin Şeyler Atölye' min eski ihtişamına dönmesi dileği ile, 

Sevgiler :)

Feride  Doğumu beklerken evde de fotoğraflamıştım. :) Sırasıylamavi oyuncak ayı (joker'den), mavi çerçeve (tahta bavul'dan), bebek şekerlerini koymak için sandık (english home' dan) !!! Hepsi ayrı bir şirin değil mi?  Bebek çoraplarını ipe asma fikrini daha önce bir blogta görmüştüm sanırım ama hatırlamıyorum nerede olduğunu...


Hediyelik anahtarlıkları da eminönünden  aldım.Anı defreri, takı yastığı ve mavi kovayı ise annemle beraber hazırladık. Özel yapım :)

Ve hastane odasını bu şekilde süsledik :) Kara tahta (yine tahta bavul' dan)..


Kapı süsü de yine annemin ve benim el emeği göz nurumuz...

Veeee işte bizim küçük meleğimiz.. annesi,babası ve oğlum :)

Hiç yorum yok: